Hakkımızda

Kamar ailesinin 1948 yılında başlayan ve 3 kuşaktır devam eden altın ve mücevher tutkusu, 1998 yılında dünyaya açılma vizyonu ile Roberto Bravo markasına dönüşmüştür. 1998 yılında dünya altın tasarım ve üretimin merkezi olan İtalya’nın Arezzo kasabasında Roberto Bravo firması olarak faaliyetlerine başlamış, 2008 yılında da ofisi Vicenza Corso Palladio’ya taşımıştır.

 

1998 yılına kadar perakende , üretim ve ihracat alanlarında faaliyet gösteren firma; bu yıldan itibaren dünya markası olma yolunda çalışmalara başlamıştır. Roberto Bravo; merkezi

İstanbul’da olan, Vicenza ve Moskova ofisleri ile yönetim faaliyetlerine, Türkiye, İtalya ve Kore ofisleri ile tasarım ve üretim faaliyetlerine devam eden uluslararası bir mücevher firmasıdır.

 

Roberto Bravo, mücevher tutkunlarını değerli taşların gizemli ve büyüleyici dünyasına doğru yeni bir yolculuğa davet etmekte ve yaratıcı ruhun hayranlarına büyüleyici bir yaşam stili sunmaktadır. Marka bugün çağdaş çizgileri, ileri teknolojisi, sıradışı tasarımları, usta işçiliği, etkileyici koleksiyonları ve geniş ürün yelpazesi ile tüm dünya çapında güçlü bir mücevher akımı yaratmaktadır.

 

El Yapımı Eşsiz Mücevherler üretiyoruz

Sıra dışı mücevherleri tasarlarken yeni teknikleri ve tasarımları kullanmada yenilikçidir.
Roberto Bravo, 935 Silver by Roberto Bravo gümüş markası ile beraber; uzun yıllar süren markalaşma sürecinde, sıcak mine ve özel rodyum tekniğini, işçilikteki ustalığı ile bir araya getirerek bu konuda uzmanlaşmış ve tasarımlarının imzası haline getirmiştir.

 

Dünya çapında Sıra dışı Mücevherler

Roberto Bravo global bir mücevher markasıdır. İtalyan menşeili bir Türk firmasıdır. Koleksiyonlarımız İtalya ve Türkiye’de tasarlanıp, üretilmekte ve Moskova’dan Çin’e yaklaşık 50 ülke ve 570 noktaya ihraç edilmektedir.

935 Silver by Roberto Bravo  gümüş markası ile beraber doğadan ilham alan koleksiyonlarımız, sıra dışı hikayelerimiz, eşsiz tasarımlarımız ve benzersiz mücevherlerimizle yepyeni trendler yaratmaya devam ediyoruz.

 

ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ