İade ve Değişim

935 By Silver Roberto Bravo web sitesi üzerinden satın alınan ürünlerin iade talebini sipariş ürünlerinin teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre zarfında web sitemiz üzerinden Hesabım sayfasında Siparişlerim başlığı altında yer alan siparişlerinize ait ürünlerinizi seçerek gerçekleştirebilirsiniz. İnternet sitesinden yapılan alışverişler mağazalardan iade edilememektedir. İade işlemleri için faturanın aslının kargo ile gönderilmesi gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz sipariş ürünlerinizi, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, garanti belgesi ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak “612865820 - CAĞALOĞLU müşteri kodu ile MNG KARGO kargo firmasına  aşağıda bulnan adrese gönderilmek üzere iletebilirsiniz. İade ürününüzün kargo firmasına teslimi sonrası kargo takip numarasının iletişim sayfası üzerinden tarafımıza iletilmesi gerekmektedir

https://935byrobertobravo.com/iletisim

Adres: Molla Fenari Mah. Kılıçcılar sokak. No:53 Çemberlitaş , Fatih, İstanbul

Bu şartlara uymayan ürünlerin iadesi için onay verilmeyecektir. Bu şartlara uymamasına rağmen firmamıza gönderilen ürünler satış yapılan adrese iade edilecektir.

İade ürünlerinizin tarafımıza ulaşmasının ardından ürün kontrollerinin gerçekleştirilmesi ve onaylanması sonrasında iade tutarı banka hesabına iade edilir. İade ödemesi, ürünler tarafımıza ulaştıktan 7 iş günü içerisinde hesabınıza yapılacaktır. Satın alınan ürün/ürünler için taksitli işlem yapılması durumlarında; 935 By Silver Roberto Bravo tarafından ücretin tamamının bir defada geri ödemesi yapıldığı halde çalıştığınız banka tarafından sizlere geri ödeme işlemi taksitli olarak yapılabilmektedir. Bu durumdan 935 By Roberto Bravo sorumlu tutulamaz.

Yüzük ürünlerimiz standart ölçü boyutlarında (13-14 cm) satılmaktadır, standart ölçü dışında satın alınan ürünlerin ölçüleri müşterilerin talepleri doğrutlusunda kişiye göre ayarlandığı için iadesi yapılamamaktadır.

Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde ve hijyen gerektiren ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz.

Üretimi hatalı ürünlerin değişiminin talep edilmesi durumunda, gelmesi zorunlu olan e-fatura ile birlikte online satışlarda 14 gün içerisinde sorunlu ürün/ürünler ile birlikte iletilen iletişim adresi üzerinden birebir değişim talep edilebilir. Gerekli kontroller yapılarak değişime uygunluk tespit edildiğinde ürün/ürünlerin değişimi yapılır. Değiştirilmek üzere mağazaya getirilen ürünlerin kesinlikle kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürün/ürünler mağaza stokları içerisinde yer almaması durumunda sorunlu olarak bildirilen ürünlerin iade işlemini online site üzerinden gerçekleştirebilir ve anlaşmalı kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz.

Farklı kargo şirketleri ile yapacağınız gönderilerinizin kargo ücreti gönderici ödemeli olarak yapılması gerekmektedir. Yurtiçi kargo haricinde karşı ödemeli yapılan gönderilen firmamızca kabul edilmeyecektir.

Kargo gönderiniz ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde, yaşadığınız durumun ürün ve irsaliye fotoğrafını, teslimat tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içinde [email protected] mail adresimize mutlaka bildirilmesi gerekmektedir.

935bysilverrobertobravo , dilediği zaman iade ve değişim koşullarının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına sitemize her girişte ilgili sayfaların ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir

ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ