İlham veren
Tasarımlar

Global bir mücevher markası olan Roberto Bravo, uzun yıllar süren markalaşma sürecinde, sıcak mine tekniğini, işçilikteki ustalığı ile bir araya getirerek bu konuda uzmanlaşmış ve tasarımlarının imzası haline getirmiştir. Roberto Bravo’nun süregiden başarısını devam ettirme yolunda önemli bir rol oynayan bu teknik sayesinde , her parçada kusursuz görünüm ve parlak renkler elde edilir. Sıcak ve soğuk mine olarak iki farklı teknik vardır. Roberto Bravo sıcak mine tekniğini kullanır. Sıcak mine özel bir malzemedir ve Roberto Bravo'nun tasarımlarının imzası haline gelmiştir. Her bir koleksiyon oluşumu derin duygu, tutku ve etkileşim ile başlar. Parçalar; kusursuz görünüm ve mükemmel renk elde edilebilmesi için defalarca süren bir işlem sürecinden geçmektedir. Bilinen en zarif uygulama biçimlerinden biri olan mine, cam tozu ve çeşitli maddelerin, istenen rengi verecek metal oksitleriyle karıştırılıp ısıtılmasıyla elde edilir. Sıcak fırında defalarca işlemden geçen mine, metal yüzeyle kaynaşır ve o bilinen parlak, kusursuz görüntüsüne kavuşur. Dünya’da Van Cleef, Piaget, Faberge gibi global markalar sıcak mine tekniğini kullanır. Soğuk mine ise mat ve plastiktir.

Roberto Bravo, sıra dışı tasarımların altına imzasını atar. Kadınları, Noah’s Ark, Monarch Butterfly, White Dreams, Le Grand Bleu, Global Warming, Black Magic, Kirpi, Black Orchid, Bonbon, Bigo, Baguette, Gallica, Salsa, Naviblue, Attach, Chicky, Neon, Marakeş gibi özel koleksiyonları ve ilham veren hikâyeleriyle şaşırtır. Her bir koleksiyon, hikâyesi ve el işçiliği sayesinde “türünün tek örneği özelliğiyle” kadınları kendine çeker. Pırlanta, safir, topaz, sitrin, zümrüt, yakut, ametist, malahit gibi değerli ve yarı değerli taşların aydınlattığı mücevherler, yaratıcı ruhun hayranlarına sıradışı bir yaşam stili sunar.Neden 935?


Roberto Bravo gümüş aksesuarı yeniden “KOD”luyor... Her zaman alışılmış olanın dışında sıra dışı yaklaşımı sayesinde stil, tasarım, hizmet ve kalite ikonu haline gelen Roberto Bravo; gümüş markası “935 Silver by Roberto Bravo” ile bambaşka bir algı yaratıyor. Bilindik çizgilerle kendini kısıtlamayarak, yaygın gümüş ayar ölçüsü olan 925’in sınırlarına sığdıramadığı farkını yeni bir kodla ifade ediyor. Roberto Bravo’nun yeni yarattığı “KOD”lama, bir döngünün sona erdiğini ve yepyeni bir döngünün başladığını işaret ediyor.

925+1 Sıradışı

925+2 Farkedilir

925+ 3 Şık

925+4 Kaliteli

925+5 Üstün

925+6 Yenilenen

925+7 Renkli

925+8 Çekici

925+9 İlginç

925+10 Hoş

 

El Yapımı Eşsiz Mücevherler üretiyoruz

Sıra dışı mücevherleri tasarlarken yeni teknikleri ve tasarımları kullanmada yenilikçidir.
Roberto Bravo, 935 Silver by Roberto Bravo gümüş markası ile beraber; uzun yıllar süren markalaşma sürecinde, sıcak mine ve özel rodyum tekniğini, işçilikteki ustalığı ile bir araya getirerek bu konuda uzmanlaşmış ve tasarımlarının imzası haline getirmiştir.

 

Dünya çapında Sıra dışı Mücevherler

Roberto Bravo global bir mücevher markasıdır. İtalyan menşeili bir Türk firmasıdır. Koleksiyonlarımız İtalya ve Türkiye’de tasarlanıp, üretilmekte ve Moskova’dan Çin’e yaklaşık 50 ülke ve 550 noktaya ihraç edilmektedir.

Doğadan ilham alan koleksiyonları, sıra dışı hikayeleri, eşsiz tasarımları ve benzersiz mücevherlerle yepyeni trendler yaratmaya devam eder.

935 Silver by Roberto Bravo gümüş markası ile beraber doğadan ilham alan koleksiyonlarımız, sıra dışı hikayelerimiz, eşsiz tasarımlarımız ve benzersiz mücevherlerimizle yepyeni trendler yaratmaya devam ediyoruz.