Vizyon, Misyon ve Değerlerimiz

Vizyonumuz; 

Günümüz trendlerini, kültürel değerler ile yorumlayıp estetik ve ustalık ile harmanlayarak oluşturduğu koleksiyonları ile küresel bilinirliği yüksek ilk 10 marka içerisinde yer almak.
 

Misyonumuz;

Roberto Bravo kadınların romantik ruh hallerini, duygularını, eğlenceli ve günlük stillerini değerli taşlar ve özel renklendirme teknikleri kullanarak oluşturduğu, hikayeleri olan koleksiyonları ile ortaya çıkarır. Kadınları sıra dışı hissettirerek mutları olmalarını sağlar


Değerlerimiz

Müşteri Odaklılık:

Biz müşterilerimizin de Roberto Bravo’yu bizler kadar sevmesini istiyoruz. Bu yüzden sadece satış esnasında değil, sonrasında da bize olan güvenleriyle ilgili hassasiyetimizi muhafaza ederiz.

Samimiyet:

Roberto Bravo ekibi birbiriyle dürüst ve açık iletişim kurar. İşimizi yaparken sorumluluk ve adanmışlık kadar, keyif ve eğlenceye de önem veririz.

Mükemmeliyetçlik:

Mükemmel tasarım Roberto Bravo’nun vazgeçmediği yegane değeridir. Bunun için en kaliteli malzemeyi kusursuz bir işçilik ve ustalıkla kullanır, özenimizi ve yaratıcılığımızı doğadan esinlenen rengarenk ürünlerimize yansıtırız.

Sıra Dışılık:

Bir Roberto Bravo ürünü ile karşılaşan kişinin şaşırması, tekrar dönüp bakması, arzu edilmesi ve BRAVO! demesi için tüm heyecanımızla sıradışı ürünler yaratıyoruz.

 

ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ