Servis-Bakım

Gümüş ürünleriniz, günlük hayattaki kozmetik, sabun gibi çeşitli kullanım alışkanlıklarımızdan etkilenerek kirlenebilir. Gümüş yüzeyler ise, çizilebilir ya da ışıltısını kaybedebilir. Bu nedenle, takılarınızın ilk günkü ışıltısını koruyabilmesi için belli aralıklarla bakıma ihtiyacı vardır.

Dilediğiniz Roberto Bravo ve mağazasını ziyaret ederek, gümüş takılarınızı ücretsiz olarak bakım yaptırabilirsiniz. (Düşen parça, bozulan mineler, düşen taşlar müşteri ile irtibata geçilerek devam edilecektir.)  Bakım sırasında gümüşleriniz parlatılır ve kullanımdan kaynaklanan bazı bozulmalar onarılır. Motif kuyumculuk üretim kalitesi ve uzmanlığının verdiği deneyimle takılarınız için en uygun koşullarla tamir hizmeti de sunuyor.
 
Yüzüklerde ölçü değişimi

Misafirlerimiz 6 ay içerisinde satın almış olduğu yüzüğü ücretsiz bir şekilde kişiye özel parmak ölçüsüne göre ürettirebilir. Bu avantaj her mücevher için bir defaya mahsus, sadece 935 Silver by Roberto Bravo'nun misafirlerine özel bir uygulamadır. 6 ay sonrasında ise ölçü işlemi en uygun maliyetle misafirlerimize sunulur.

ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI ÜCRETSİZ TAŞIMA SİGORTASI
ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ ÜCRETSİZ KARGO HİZMETİ
100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ 100% GÜVENLİ ALIŞVERİŞ